Středa

23. dubna 2015 v 22:12 | TomlinsonLucie |  Ordinary Days
Ahoj... Vítám Vás u dalšího článku :))

Tak a je tu ta středa :) Příjemná změna oproti minulým
týdnům - přece jenom... kdo by si nechtěl uprostřed týdnu dát menší pauzu na renegeraci, že? Musím přiznat, že to probíhalo celkově velmi příjemně. Sice jsem byla na závěru dne maximálně unavená a měla jsem pocit, že vůbec nic nestíhám, ale... to k takovému výletu prostě patří, ne? :)) Dokonce i vstávání ve čtyři ráno se nakonec dalo překousnout, autobus nám jel už kolem půl páté a v Brně jsme se objevili už krátce před sedmou. Bála jsem se, že to bude u paní doktorky (kvůli které jsme tam úplně prapůvodně jeli) čekat dlouho, no nakonec se ukázalo, že to tak závratné nebylo a mi měli od devíti už čas osobního volna, během kterého jsme čekali na zpáteční autobus v pět hodin :)) Tak co bychom asi tak mohli dělat takovou dobu v Brně, že?

Nevím, jestli tuto atrakci neznáte, tak opravdu o dost přicházíte! Je to dokonalý zabijač času - v tom dobrém slova smyslu, samozřejmě! :)) Navšívili jsme obrovské VIDA science centrum, kde si člověk může zkusit vědu na vlastní kůži a podle mého názoru to opravdu stojí za to. Nevím, jestli to znáte, ale... když budete mít čas, chuť a cestu, tak to určitě navštivte! :)) Rozpoutat si vlastní tornádo nebo si vyzkoušet práci rosničky v televizi? Není problém! Stejně jako další věci typu vlastních povodní, výbuchu vodíkové rakety,... a další a další a další experimenty! :)) Není nad to, když Váš vlastní bráška použije jako terč pro svůj zvukový experiment! :'D To se člověk opravdu velmi bavil! :'DD

Bylo to tam jednoduše super.
Člověk toho plno nachodil a slušně ho pobolívaly nohy, ale... plno zážitků - zabili jsme tři a půl hodiny! :D

Asi by to nebyl správný výlet do Brna, kdybychom nejeli do Galérie Vaňkovky. Tentokrát to bylo s hlubším cílem, neboť scháním cestovní kufr pro svou cestu Londýna a poté i na kolej :) Prostě - složitější, no :)) Procházeli jsme jednotlivé obchody, bavili se, užívali si čas ve velkoměstě a pak... pak se mi podařilo nachomýtnout do obchodu parfému (vážně si už nepamatuju, jak se jmenoval, ale to není podstatné :)) a tam? Tam jsem narazila na svatyni! :D Jestli jste nikdy neviděli reakci skalního Directionera na spatření všech tří parfémů od One Direction, tak jste šťastní lidé! :D Zpětně si vzpomínám na to, jak se mi totálně rozbušilo srdce a totálně mi vyschlo v puse! :O Ten pohled mě totálně zabil! :D K jejich smůle - k mému štěstí tam měli i testery! :D A co asi by udělal každý, kdo tuto kapelu zbožňuje? Ano... hádáte dobře, i já jsem se s ní zlila od hlavy až k patě :D Vlastně to začalo jenom nevinným šplíchnutím na připravené proužky, abych si jejich vůni jednoduše zapamatovala, jenomže pak se to maličko zvrtlo :D Nejenom, že jsem si ji našplíchala na krk a přitom nepřestávala hypnotizovat Louise na krabičce, ale pak jsem udělala i osudovou chybu s tím, že jsem si tím našplíchala i zápěstí. Mamka dokonce chtěla vidět i moje zorničky, jak mi všechno bylo jedno :D Jednoduše jsem to zápěstí měla celou dobu před pusou - úplně normální reakce! :D Já bych je zakázala! :DD Dle mého názoru nejlépe voní You & I :))

Domů jsem se dostala až kolem půl deváté - totálně grogy, ale... bylo to funny! :D


TomlinsonLucie :))


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která voňavka (podle Tvého názoru) od 1D voní nejlépe?

Our Moment
That Moment
You & I

Komentáře

1 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 14. května 2015 v 20:05 | Reagovat

vyzerá že si mala skvelý deň :D  Niekedy by som sa chcela ísť pozrieť do Brna..  V čechách rada chodím na výlety :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama